Яблончук Галина

Яблончук Галина

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Житло
Ивано-Франковск

Яблончук Галина

Специалист по продаже коммерческой недвижимости
Житло
Ивано-Франковск
Верифицированный профиль
1
Верифицированная рекомендация
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
4 дня назад

Продажа квартир (7)

  • Житло
    84 000 $
    1 976 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 36)

    1 комната
    43 / 19 / 9 м²
    этаж 4 из 14
    2022 год постройки
    1 нед. назад
    Продається Однокімнатна квартира в центральній частині Івано-Франківська з максимально функціональним плануванням в 1,5 кімнатну Поверх 4 Площа 42,5 кВ м гардероб Газове опалення та цегляне будівництво наповнена меблями та технікою Вам залишається зайти з своїми особистими речами та жити ! Чудово підходить під інвестицію, як здача в оренду
    Риелтор
  • Житло
    56 300 $
    1 300 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 3-Г

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Арсенал ЖК Central Park
    1 комната
    43 / 18 / 19 м²
    этаж 2 из 10
    2026 год постройки
    1 нед. назад
    Продається однокімнатна квартира з функціональним плануванням, яке дозволяє зробити кухню вітальню з зоною відпочинку Площа 43 ,3 кВ м по обмірах БТІ Цегляна будівництво та газове індивідульне опалення Вікна виходять на південну сторону У вартості газовий котел та гіпсова штукатурка Передбачано підземний паркінг, багато комерції та дитячі й спортивні майданчики Зовсім поруч парк ім.Тараса Шевченка ,чудовий варіант під інвестицію ,адже це улюблена локація покупців
    Риелтор
  • Житло
    85 000 $
    2 179 $/м²

    Юлиана Пелеша ул., (Будинок 5)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин
    ЖК Family Plaza
    1 комната
    39 / 16 / 12 м²
    этаж 10 из 11
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Продається сучасна 1-кімнатна квартира в центрі міста, де кожен метр продуманий до дрібниць. Це ідеальний варіант як для власного проживання, так і для високорентабельної інвестиції (оренда в такому сегменті завжди має попит). Локація та Характеристики: • ЖК: "Фемелі Плаза" (Family Plaza) — один з найпопулярніших комплексів закритого типу в центрі. • Секція: Повністю обжита (жодного шуму від ремонтів сусідів). • Площа: 39 м² — раціональне планування, що відчувається значно більшим завдяки світлим тонам та панорамним вікнам. • Поверх: 10-й (видовий) — насолоджуйтеся заходами сонця та вогнями міста. • Опалення: Індивідуальне газове (економія та затишок у будь-яку пору року). Дизайн т...
    Риелтор
  • Житло
    63 000 $
    1 052 $/м²

    Приозерна ул., 25

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парк им. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    1 комната
    60 / 30 / 16 м²
    этаж 1 из 9
    2022 год постройки
    2 нед. назад
    Однокімнатна квартира поруч міського озера Площа 59.9 кв м ЖК Міленіум Цегляне будівництво ,газове опалення Квартира має два окремих санвузли та лоджію з великими панорамними вікнами Вікна виходять на південно західну сторону На територіі ЖК є підземний паркінг ,укриття Закрита територія з концепцією «двір без авто» Передбачені Дитячі та спортивні майданчики Є вихід до міського озера ,хороша транспортна розвязка
    Риелтор
  • Житло
    75 360 $
    1 050 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 6)

    3 комнаты
    72 / 43 / 11 м²
    этаж 5 из 10
    2026 год постройки
    1 мес. назад
    Продається простора трикімнатна квартира в одному з найкращих житлових комплексів Івано-Франківська. Ідеальний варіант для тих, хто цінує затишок поруч із міським парком та озером. • Площа: 71.77 м² — продумане двостороннє планування. • Поверх: 5-й — оптимальна висота, гарний вигляд з вікон. • Сирець (якісна штукатурка стін, енергоощадні вікна, надійні вхідні двері) . • Закрита територія, дитячі майданчики, розвинена інфраструктура. Вигідні умови: Можливе розтермінування до кінця 2026 року! Це чудовий шанс придбати житло з комфортним графіком оплат без переплат банку. Планування включає: • Велику кухню-студію (10.5 м² + вітальня 16 м²). • Дві окремі спальні (10.15 м² та 16.03 м²). •...
    Риелтор
  • Житло
    51 129 $
    1 150 $/м²

    Национальной Гвардии ул., (Будинок 6)

    1 комната
    44 / 16 / 16 м²
    этаж 2 из 10
    2026 год постройки
    1 мес. назад
    Шукаєте ідеальний баланс комфорту та локації? Це саме він! ✅ Площа: 45 м² — простора та світла. ✅ Поверх: 5-й — золота середина. 📍 Локація: Центр міста, поруч із парком Шевченка та озером. Закрита територія, підземний паркінг, розвинена інфраструктура. 🔥 БОНУС: Можливе розтермінування до кінця 2026 року! Вигідні умови для інвестиції або власного житла. 📲 Цікавлять деталі чи огляд? Пишіть у приватні повідомлення вайбер ,ватсап,телеграм
    Риелтор
  • Житло
    117 900 $
    1 672 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 36)

    2 комнаты
    71 / 25 / 11 м²
    этаж 3 из 14
    2022 год постройки
    1 мес. назад
    Продається двокімнатна квартира +кухня вітальня , + обмебльований гардероб Бонусом є ще одна окрема кімната , яку можна укомплектувати як гардероб, або як кабінет ЖК Княгинин 3 поверх / 70,5 кВ м Укомплектована технікою та меблями Секція обжита ,є сусіди ,газ,ліфт -все справне Чудова локація,адже все поруч Територія закритого типу з підземним паркінгом
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: